Kuchyňské linky

Kuchyňská linka Vinohrady - Lasan LTD + Bílá káva LTD

Realizace kuchyňské linky v Brně - Vinohradech. Jednalo se o typický panelákový byt s poměrně velkou samostatnou kuchyní. Požadavkem zákaznice byla světlá kuchyňská linka z odolných materiálů. V návaznosti na kuchyňskou linku jsme paní poradili i výmalbu a podlahovou krytinu tak, aby vše perfektně ladilo. Zákaznice se rozhodla pro vinylovou podlahu, která je perfektní volbou do kuchyně, v příjemném tmavě hnědém odstínu. Jako kontrastní jsme volili spodní skříňky v dekoru Jasan a horní skříňky v dekoru Bílá káva. Abychom propojili kuchyňskou linku s podlahou zvolili jsme jako pracovní desku Valentino hnědé.

Kování bylo jako vždy použito od firmy BLUM a to jak výklopná skříňka Aventos HF, nad mikrovlnnou troubou a digestoří Aventos HKS, tak i zásuvky Tandembox a panty s integrovaným tlumením na všech dvířkách. Osvětlení kuchyňské linky bylo opět provedeno LED páskem v ALU profilu. Spotřebiče byli různou kombinací značek, výsuvná digestoř osvědčená BOSCH, myčka 45cm také BOSCH. ostatní spotřebiče jsou od firmy Whirlpool. Granitový dřez i chromová baterie jsou ze setu od firmy Franke. Nerezové úchytky už jen ladí s nerezovým soklem. Součástí realizace byli také interiérové dveře na WC a do koupelny taktéž v dekoru Jasan.

Kuchyňská linka Bohunice - Dub bahení LTD + Slonová kost LTD

Realizace kuchyňské linky v panelákovém bytě. Do omezeného prostoru jsme se se zákazníkem pokusili dostat co nejvíce věcí. Naštěstí zde nebyl požadavek na myčku, takže se mohli použít velké zásuvky, které majitelka jistě ocení. Místo myčky zde byl požadavek na opravdu velký nerezový dřez, který se nakonec vybral v povrchu "tkaná struktura", který je na údržbu lepší než klasický nerez. Materiály jsme volili kontrastní Dub Bahenní a Slonovou kost - oboje v LTD. Dub bahenní byl použit jak na spodní dvířka, tak na pracovní desku. Slonová kost je naopak kompletně na horních skříňkách i na obkladech za linkou.
 
Osvětlení jsme zvolili stále oblíbenější LED diody v zafrézovaném hliníkovém profilu s vysokou svítivostí. odtah digestoře je řešen nad horními skříňkami a bohužel je opět sveden do horní rohové skříňky do původního vyústění. Většina spotřebičů se volili od firmy BOSCH a to trouba, sklokeramická deska a výsuvná digestoř. Volně stojící lednice je také od firmy BOSCH ale tu si zákazník dodával sám. Vestavnou mikrovlnku do horní skříňky jsme vybrali od firmy Whirlpool. Sokl je z nerezu aby ladil se spotřebiči a byl nenáročný na údržbu. Veškeré kování - zásuvky, panty a výklopy - jsou od firmy BLUM s doživotní zárukou.

Kuchyňská linka Trýbova, Brno - LTD žlutá a modrá + PD spárovka buk

Realizace kuchyňské linky v centru města Brna ve staré cihlové zástavbě. Celkový design interiéru je volen velmi netradičně a z našeho pohledu velmi zajímavě a proto byla realizace pro nás jistou výzvou. Dominantou kuchyňské linky je zajisté pracovní deska z přírodního materiálu, olejované bukové spárovky, s výraznými žlutými dvířky z LTD. Do pracovní desky byl nainstalován dřez do roviny od firmy Franke, baterie a dávkovač jaru je od téhož výrobce.

Zajímavým prvkem na protilince je obklad z vršků od lahví, který si zákazník realizoval sám. Nad obkladem je jedna velká horní skříňka s výklopným systémem Aventos HL podsvícená LED páskem. Led pásek je i pod horními skříňkami na protější straně, přičemž za pravými dvířky je schována mikrovlnná trouba. Do hlavní části kuchyňské linky je schována i pračka, pro kterou nebyla v koupelně místo. Kvůli potřebě více místa jsme na této části linky použili systém otevírání TipOn od firmy BLUM. Na protější straně jsme použili naše osvědčené skryté úchytky v barvě nerez.

Ke kuchyňské lince patří i samostatný kontejner na vysokých kolečkách a roletkou. Tato skříňka může sloužit jako servírovací stolek, tak díky stejné výšce i jako rozšíření pracovní plochy. Volně stojící lednice je vestavěná do samostatné skříňky a vedle lednice je potravinová skříň s výsuvnými koši. Veškeré kování je od firmy BLUM v šedé variantě. Celkově se jedná o velice vydařenou realizaci s odvážně volenými barvami, která rozhodně zaujme.

Kuchyňská linka Bayerova - Bílá MDF + Bílá lesk

Realizace kuchyňské linky v centru města Brna. Původní zadání bylo, že vyrobíme pouze hlavní část linky a ostrůvek se dodělá později. Nakonec jsme se však naštěstí domluvili, že se vše udělá najednou a proto můžeme tuto krásnou kuchyňskou linku představit.Veškeré viditelné korpusy jsou z lesklého bílého LTD od firmy FunderMax. Taktéž spodní sokl je z téhož materiálu a dokonce i na ostrůvku byl použit na zakázkovou silnou desku, kterou byl ostrůvek obalen, a to ve formě umakartu, který jsme nalisovali na surovou LTD. Čelní plochy dvířek jsou z bílé lakované MDF do vysokého lesku. Pracovní deska na hlavní části kuchyňské linky byla zvolena opět lesklá, tentokráte od výrobce Duropal v imitaci broušeného betonu.
 
Vnitřní vybavení kuchyňské linky je opět od firmy Blum, a to jak výklopy Aventos HK, tak velmi praktický výklop Avenos HL nad troubou za kterým je schována mikrovlnná trouba. Zásuvky jsou Tandembox v bílé barvě od firmy Blum, přičemž pod granitovým dřezem Franke je doplněn o systém servodrive, který se stará o otevírání zásuvky na dotek. U spotřebičů padla volba na troubu od firmy Siemens, plynovou varnou desku na bílém skle Gorenje od návrháře Ora-Ïto, myčka byla zvolena od firmy Electrolux a nakonec lesklá černá lednice od firmy Samsung. Digestoř si zákazník dodával sám a jedná se o celkem neznámou značku Maan.
 
Za kuchyňskou linku se instalovalo kalené sklo v bílé barvě, které je nasvětlené pomocí led pásků, které jsou zafrézovány do dna horních skříněk. Celkově si myslíme, že se jedná o velmi vydařenou realizaci.

Kuchyňská linka Hustopeče - Synchrodekor třešeň + bílá RAL

Tato kuchyňská linka byla součástí kompletní realizace v Hustopečích pro mladý pár, čemuž odpovídá i nápaditost a barevná sladěnost. Základním propojovacím prvkem celého bytu byla kombinace bílého lesklého materiálu a velmi dobře působícího materiálu Synchrodekor od firmy Kaindl, který věrně imituje pravé dřevo. Výjimku tvoří pouze ložnice, kde pro ozvláštnění byl použit exkluzivní materiálem Maya Bronze od téhož výrobce, který věrně imituje broušenou kůži. Ve všech místnostech se hojně využívali LED pásky. V kuchyňském koutu se jako obklad za linkou použilo kalené sklo, které se dalo i na boční stěnu kvůli praktičnosti. Pod kompaktní troubou je umístěna lednice a vedle je zapuštěná potravinová skříň. Pod jídelním stolem, který zároveň slouží jako pracovní ostrůvek, je umístěn kontejner na kolečkách, který se dá v případě nutnosti odsunout a poté se u stolu pohodlně nají 6 osob. Dvířka jsou v provedení RAL bílé barvy.

Veškeré kování je osvědčené od firmy Blum (doživotní záruka) a to včetně skrytého tlumení u pantů a plnovýsuvu u zásuvek Tandembox. Jsou zde také použity výklopná dvířka Aventos HF. V levé krajní skříňce je instalována plně integrovaná digestoř Faber. Kvůli maximálnímu využití je celá sestava vytažená až do stropu s decentní rampou.

Obývací pokoj je ve stejném provedení jako kuchyňská linka. Za celým panelem za TV jsou umístěny RGB LED pásky, které tak dokáží perfektně navodit potřebnou atmosféru. Za sedací soupravou jsou připevněné dekorativní police z lesklého materiálu Thermopal. Stejně jako na kuchyňské lince tak i zde je veškeré kování od firmy BLUM a to včetně výklopných skříněk se systémem Aventos. V ložnici se umístili RGB LED pásky snad všude kde to šlo. Dají se ovládat jedním ovladačem, což zvyšuje komfort užívání. Za hlavou postele je umístěno fialové sklo Lacobel pro navození pocitu luxusu. Veškeré dvířka za postelí jsou otevírány pomocí systému TipOn firmy BLUM. V postelích jsou úložné prostory přístupné po odklopení roštu a matrace. Nasvícen je i panel za televizí pod kterým je komoda opět se zásuvkami TandemBox firmy BLUM.

Předsíňová stěna je zpracována pro maximální využití prostoru s netradičním požadavkem na zabudování malého mražáku, pro který nebylo jinde místo. Vzniklá nika je opět nasvícena LED páskem. Koupelnové skříňky se dělali na míru prostoru, kde horní deska byla již obložená kachličkami a barva dvířek se ladila do co nejbližšího tónu ke světlím obkladům. Celkově se jednalo o velmi vydařenou realizaci na kterou mohou být majitelé náležitě pyšní.

Záznamy: 6 - 10 ze 32
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Aktuality

Facebookový profil

08.03.2017 15:15
Vážení zákazníci a návštěvníci stránek, vzhledem k velké časové vytíženosti se nejnovější zakázky objevují zejména a hlavně na našich Facebookových...

Přijmeme spolupracovníky

31.07.2012 19:06
Do našeho mladého kolektivu přijmeme 2 šikovné truhláře nejlépe na ŽL. Požadujeme: samostatnost, řidičský průkaz skupiny B, praxi na obdobném...

3D návrh zdarma

30.03.2012 22:06
Pro naše zákazníky zpracujeme kvalitní 3D návrh zcela zdarma! Při první schůzce probereme veškeré detaily tak, aby Vám nová kuchyňská linka,...
Záznamy: 1 - 3 ze 3

Kontakt

Domov na míru

David Zlatohlávek
Syrovice 482
664 67 Syrovice
+420 602 677 826

Tomáš Novotný
Padělíky 40
642 00 Brno - Bosonohy
+420 774 810 696

602677826