Kuchyňské linky

Kuchyňská linka LTD Buk + MDF lak RAL zelená

Realizace kuchyňské linky v nově rekonstruovaném domě v centru Brna. Složité bylo dispoziční řešení, které jsme nakonec s majitelem vyřešili velice elegatně dvěmi protilinkami a ostrůvkovou digestoří. Vzhledem k malému prostoru na kuchyňskou linku a požadavku na nízko umístěnou mikrovlnou troubu jsme zvolili elegantní řešení od firmy BOSCH v podobě kompaktní trouby s integrovanými mikrovlnami.

Tato kuchyň je krásným důkazem, že i barevně klasicky pojatá kuchyňská linka v barvě buku, může vypadat velice krásně když se vhodně nakombinuje s příjemnými barevnými odstíny.

Kuchyňská linka Lak CREME + obklad červený lacobel

Realizace kuchyňské linky s atraktivním obkladem za kuchyňskou linkou z kaleného skla ve výrazné červené barvě. Spotřebiče značky Whirlpool si zákazník dodával sám. Kompletně celá kuchyňská linka je osazena kvalitním kováním značky BLUM.

Celá kuchyňská linka je dle návrhu zákazníka. Dvířka jsou z MDF lakované do vysokého lesku va trendy CREAM barvě.

Kuchyňská linka Bílá lak + LTD ořech

Realizace kuchyňské linky, PVC a vinylových podlah a interiérových dveří v Brně - Líšni. Korpus kuchyňské linky i interiérové dveře jsou ve stejném dekoru a to ořech. Dířka kuchyňské linky jsou z MDF a lakované do vysokého lesku bílé barvy. Obklad za linkou je ve stejném dekoru jako pracovní deska. Kvůli bezpečnosti je za plynovou varnou deskou instalováno čiré kalené sklo.

Na podlaze je použita vinylová podlaha, která je do takto namáhaných prostor velice vhodná díky celoplošnému lepení a vysoké odolnosti.

Kuchyňská linka Bílá MDF + LTD švestka

Kompletní řešení rodiného domu v Jinačovicích, jehož součástí byla i kuchyňská linka. Velmi příjemná je kombinace bílých dvířek z MDF a moderní LTD v dekoru švestka. Svěže působí i obložení horních a vysokých skříní z materiálu korpusu.

Obložení za linkou je ve stejném dekoru jako je pracovní deska a kvůli bezpečnosti je za varnou plynovou deskou nainstalováno čiré kalené sklo.

Kuchyňská linka Modrá LTD + LTD titan

Kuchyňská linka v provedení dvířek LTD Egger modrá v kombinaci s LTD v imitaci Titan, obložení za linkou kombinace Titan + modrá. Pracovní deska Egger v imitaci šedá žula.

Za plynovou deskou nerezové obložení kůli ochraně proti opálení obkladu. Zajímavý detail je kombinace barev na zádové desce.

Záznamy: 26 - 30 ze 32
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Aktuality

Facebookový profil

08.03.2017 15:15
Vážení zákazníci a návštěvníci stránek, vzhledem k velké časové vytíženosti se nejnovější zakázky objevují zejména a hlavně na našich Facebookových...

Přijmeme spolupracovníky

31.07.2012 19:06
Do našeho mladého kolektivu přijmeme 2 šikovné truhláře nejlépe na ŽL. Požadujeme: samostatnost, řidičský průkaz skupiny B, praxi na obdobném...

3D návrh zdarma

30.03.2012 22:06
Pro naše zákazníky zpracujeme kvalitní 3D návrh zcela zdarma! Při první schůzce probereme veškeré detaily tak, aby Vám nová kuchyňská linka,...
Záznamy: 1 - 3 ze 3

Kontakt

Domov na míru

David Zlatohlávek
Syrovice 482
664 67 Syrovice
+420 602 677 826

Tomáš Novotný
Padělíky 40
642 00 Brno - Bosonohy
+420 774 810 696

602677826