Kuchyňské linky

Kuchyňská linka Slonová kost lesk + Teak Jakarta

Realizace kuchyňské linky v obci Měnín. Kuchyň je v provedení Teak Jakarta / Slonová kost a švestka v lesku. Cená sestava je osazena kováním BLUM. Jako pracovní deska byl zvolen materiál Technistone v dekoru Starlight Green. Spotřebiče byli zvoleny od osvědčené značky BOSCH.

Kuchyňská linka LDT šeříková + LTD zelená

Realizace velmi svěže vypadající kuchyňské linky v cihlovém domě v Brně - Šámalova. Zákazníci si po vzájemné dohodě vybrali korpusy v pastelově šeříkové barvě v kombinaci jarně zelené barvy na kuchyňských dvířkách. Jako doplnění byla vybrána pracovní deska v dekoru světlých dřevěných špalíčků. Vzhledem k přítomnosti dvou malých dětí v domácnosti jsme celou linku zvolili v odolnější variantě LTD.

Součástí dodávky byla i nová úsporná myčka Siemens, podložení stávajícího volně stojícího sporáku do úrovně pracovní desky, dále dřez a baterie.

Kuchyňská linka LTD makasar + LTD bělený dub

Kompletní řešení rekonstrukce cihlového bytu v Brně - Královo Pole. Zadáním bylo kompletní rekonstrukce zahrnující nové podlahy v celém bytě 2+kk, přesunutí plynového kotle do výklenku nad bývalím dřezem, nová koupelna a kuchyňská linka.

Podlahy v obou pokojích byly voleny jednotné v dekoru světle šedého dřeva s patinou opotřebení. Na podlahu a obklad v kuchyni byla volena světle šedá kvalitní slinutá dlažba. Na podlahu v předsíni bylo vybráno PVC v tmavě měděném dekoru. Celá koupelna byla na přání zákazníka vyvedena v světle béžových a oranžových odstínech s novými zařizovacími předměty.

Kuchyňská linka byla vyrobena z módního LTD v dekoru makasar a korpusy z běleného dubu. Součástí dodávky byla i baterie a dřez.

Kuchyňská linka LTD Makasar Cejlon + MDF antracit

Moderní kuchyňská linka v novostavbě rodinného domu v Syrovicích. Celý koncept je řešen jako prostor obývacího pokoje, jídelny a kuchyňského koutu v místnosti do L. Součástí návrhu byla i barevná dispozice místnosti.

V rámci dodávky byla realizována kuchyňská linka, spotřebiče, dřez a baterie. Kuchyňská linka je kompletně vybavena vnitřním vybavením od firmy BLUM s kováním s doživotní zárukou. Spotřebiče jsou kompletně od firmy Bosch, jen mikrovlnná trouba je od firmy Whirlpool.

Kuchyňská linka LTD Dub + MDF Dub ferarra

Realizace kuchyňské linky ve starém cihlovém domě v Brně - Královo Pole. Při této realizaci jsme se snažili sladit barvu dvířek s barvou korpusů do dekoru Dub Ferrara. Oživení kuchyňské linky se podařilo díky moderní pracovní desce v tmavě grafitové barvě a moderním odkladem za kuchyňskou linkou v netradiční barevné kombinaci. Spotřebiče si zákazník dodal sám, my je pouze nainstalovali. Maximálního využití prostoru bylo docíleno jak otočnými systémy v rohových skříňkách, tak maximálně hlubokými zásuvkami BLUM pod oknem.

Záznamy: 21 - 25 ze 32
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Aktuality

Facebookový profil

08.03.2017 15:15
Vážení zákazníci a návštěvníci stránek, vzhledem k velké časové vytíženosti se nejnovější zakázky objevují zejména a hlavně na našich Facebookových...

Přijmeme spolupracovníky

31.07.2012 19:06
Do našeho mladého kolektivu přijmeme 2 šikovné truhláře nejlépe na ŽL. Požadujeme: samostatnost, řidičský průkaz skupiny B, praxi na obdobném...

3D návrh zdarma

30.03.2012 22:06
Pro naše zákazníky zpracujeme kvalitní 3D návrh zcela zdarma! Při první schůzce probereme veškeré detaily tak, aby Vám nová kuchyňská linka,...
Záznamy: 1 - 3 ze 3

Kontakt

Domov na míru

David Zlatohlávek
Syrovice 482
664 67 Syrovice
+420 602 677 826

Tomáš Novotný
Padělíky 40
642 00 Brno - Bosonohy
+420 774 810 696

602677826