Kuchyňské linky

Kuchyňská linka MDF RAL 4003 vysoký lesk + LTD Imeneo bílá

Realizace kuchyňské linky, podlah, dveří a  obývacího pokoje  ve zdařilé rekonstrukci rodinného domu v Moravanech u Brna. Jako základní prvek byla zvolena dvířka v netradiční barvě RAL 4003 v kombinaci s moderní LTD v dekoru Imeneo bílá a to i na pracovní desce. Aby vše ladilo tak jak má bylo i jako obložení za linkou použito kalené sklo ve stejném odstínu jako dvířka kuchyňské linky.

Spotřebiče byly zvoleny od osvědčené firmy Bosch v kompletně bílém designu včetně varné indukční desky. Jen digestoř byla zvolena od firmy Faber. Dřez opět v bílé barvě od firmy Franke z meteriálu Fragranit ke kterému se skvěle hodí chromová baterie od téhož výrobce. Horní otevírání dvířek je bezúchytkové jednak díky LED dnům skříněk, které jsou k bezúchytkovému systému uzpůsobena, tak díky systému Tip-On od firmy Blum. Ostatně veškeré kování je také od firmy Blum.

Jako podlahová krytina byla zvolena novinka od firmy Fatra - Fatraclick. Jedná se o vinylovou podlahu na nosné MDF desce se systémem click. Ideálně spojuje výhody vinylové podlahy a rychlost pokládky podlahy plovoucí.

Kuchyňská linka Ořech Tiepolo + MDF lak

Realizace kuchyňské linky v Ivančicích. Základní koncept je použítí kombinace LTD Ořech Tiepolo a dvířek lakovaných do vysokého lesku. Kompletně celá kuchyň je jako vždy osazena kováním od firmy BLUM s tichým dojezdem. Velice oblíbené začíná být použití kaleného skla jako obklad za linkou.

Spotřebiče jsme se zákazníkem vybrali od firmy Whirlpool, dřez a baterie od osvědčené firmy Franke. Součástí realizace bylo i vyrobení barového posezení ve stejném dekoru ořech Tiepolo.

Kuchyňská linka Dýha mořený dub + Lakovaná matná MDF

Kuchyňská linka v atraktivní kombinaci dýhovaných dvířek a korpusů v barvě mořeného dubu a horní dvířka v netradičním bílém matném laku bez použití klasických úchytek. Pracovní deska je z nové kolekce firmy Kronospan v bílé lesklé barvě imitující Technistone. Celá kuchyň je osazená kováním BLUM, spotřebiči Siemens a dřezem, baterií a odpadkovým košem Franke.

V detailním poheldu na sestavu s kompaktní troubou, lednicí a schovanou vinotékou je vidět i baterie i dávkovač jaru a mýdla je v nerezovém provedení a dřez je z materiálu Fragranit. Jako osvětlení pod linkou je použit úsporný LED pásek v hliníkové liště s bezdotykovým vypínačem. Obklad za kuchyňskou linkou je z bezpečnostního kaleného skla ve stejné barvě jako horní dvířka.

Digestoř jsme použili od firmy Faber, která se dává místo dna hrorních skříněk a proto nenarušuje design horních dvířek. V rohu byla nainstalována výsuvná elektrická zásuvka pro snadnější použití malých spotřebičů. Pod okny jsou malé skříňky za kterými je schováno topení.

Kuchyňská linka LTD dub tmavý + MDF RAL

Realizace kuchyňské linky v rodinném domě v Syrovicích. Kombinace tmavě hnědé barvy, bílé barvy a zelené je použita v celém interiéru. Korpusy spodních skříněk jsou zhotoveny z LTD tmavý dub a jsou kompletně osazeny zásuvkami firmy BLUM. Horní jsou lakované do bílého lesku a osazeny výklopným mechanismem taktéž od firmy BLUM Aventos. Obklad za linkou se realizoval z kaleného skla extra čirého v barvě RAL. Jako bonus jsme zákazníkovi "předělali" podstavnou myčku BOSCH na vestavnou.

Kuchyňská linka MDF javor horský + Corro červené

Dodělání původní  kuchyňské linky  o zadní část baru a samostatnou skříňku vedle odsavače. Všechny 3 skříňky jsou v hliníkovém rámu s mléčným sklem a systémem Tip-On pro bezúchytkové otevírání.

Záznamy: 16 - 20 ze 32
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Aktuality

Facebookový profil

08.03.2017 15:15
Vážení zákazníci a návštěvníci stránek, vzhledem k velké časové vytíženosti se nejnovější zakázky objevují zejména a hlavně na našich Facebookových...

Přijmeme spolupracovníky

31.07.2012 19:06
Do našeho mladého kolektivu přijmeme 2 šikovné truhláře nejlépe na ŽL. Požadujeme: samostatnost, řidičský průkaz skupiny B, praxi na obdobném...

3D návrh zdarma

30.03.2012 22:06
Pro naše zákazníky zpracujeme kvalitní 3D návrh zcela zdarma! Při první schůzce probereme veškeré detaily tak, aby Vám nová kuchyňská linka,...
Záznamy: 1 - 3 ze 3

Kontakt

Domov na míru

David Zlatohlávek
Syrovice 482
664 67 Syrovice
+420 602 677 826

Tomáš Novotný
Padělíky 40
642 00 Brno - Bosonohy
+420 774 810 696

602677826