Kuchyňské linky

Kuchyňská linka Syrovice - Thermopal + Zebráno

Realizace moderní kuchyňské linky v klidné části obce Syrovice. Dvířka jsme zvolili z materiálu Thermopal v barvě slonové kosti v kombinaci korpusu LTD zebráno. Pracovní deska byla zvolena od firmy Duropal v matné hnědé barvě. Kvůli nenarušení celistvosti plochy dvířek jsme zvolili vnitřní úchytky, které se k této moderní sestavě perfektně hodí.

Na začátku vysoké sestavy je vestavná lednice Bosch, vedle které je ve vysoké skříni umístěna parní trouba Siemens s mikrovlnou troubou Baumatic kterou si zákazník dodával sám. Dřez byl zvolen granitový v hnědé barvě od firmy Franke a jako baterie si zákazník dodal perfektně se hodící baterie od firmy Esprit. Podsvícení pracovní plochy je pomocí prosklených den s LED pásky. Myčka je plně integrovaná aby nenarušovala čistotu dvířek. Potravinová skříň celou sestavu krásně uzavírá.

V ostrůvku je vestavěná elektrická zásuvka ve stejném designu jako v celé místnosti a indukční varná deska Siemens. Odsavač se zvolil elegantní v bílé barvě od firmy Faber, který svým tvarem perfektně rozbíjí přísnou hranatost zbytku kuchyňské linky. Zadní část ostrůvku slouží jak k rychlému stolování tak jako další úložný prostor. Celá kuchyňská linka byla opět kompletně osazena kováním od firmy Blum s doživotní zárukou.

Kuchyňská linka RAL bílá + Thermopal + Corian

Realizace kuchyňské linky v Brně - Líšni. Jedná se o novostavbu rodinného domu se štědře řešeným prostorem. Veškeré vybavení bylo svěřeno naší firmě a proto jsme se mohli soustředit na perfektní sladění materiálů v celém domě.

U kuchyňské linky jsme zvolili velmi kvaltní materiály, ať už se jedná lakovaná dvířka se sedmi vrstvami laku nebo pracovní desku v provedení corian. Corian byl zvolený v čistě bílé barvě označované jako Designer white a tloušťku pracovní desky jsme zvolili pohé 2cm aby jsme vyzdvihly perfektní vlastnosti tohoto materiálu. Jako úchytky jsme zvolili skrytá madla za dvířky aby nic nenarušovalo čisté linie kuchyňské linky. Úchytky jsou jako jedniné společně se soklem v provedení nerez a díky tomu perfektně vinikla čistota celé kuchyňské linky.

Kování jsme zvolili osvědčené zásuvky Blum - tentokáte ve vrcholné verzi Intivo v bílé barvě - a výklopný systém Aventos HL také v bílé barvě. Abychom nenarušili horizontální linie úchytek vymysleli jsme způsob jak vedle vysoké skříně s troubou nainstalovat vestavěnou lednici. Domníváme se, že jsme jediná firma která toto řešení v současnosti nabízí.

Jako obklad za kuchyňskou linkou je zvoleno kalené sklo v tloušťce 6mm a v bílé barvě shodné s dvířky. Korpusy jsou z materiálu Thermopal, který je ohraněný akrylovou hranou. Osvětlení pracovní desky je zajištěno pomocí LED světelných den. Spotřebiče byli zvoleny od firmy Bosch v designové bílé barvě a jediný odsavač par je od firmy Faber.

Kuchyňská linka RAL bílá + černá, RAL bílá + LTD hnědá

Realizace dvou kuchyňských linek v jednom rodinném domě. Na obě dvě jsme použili lakované dvířka do vysokého lesku. U spodní kuchyně se jednalo o kombinaci černých a bílých dvířek, čímž jsme vytvořili linie i když ve variantě byla i šachovnice. Sestava je tvořena čtyřmi samostanými zónami. V hlavní části je varné a mycí centrum, odtah digestoře jsme schovali do horní skříňky. Také je zde zabudována voně stojící stávající myčka. Horní dvířka využívají výklopný mechanismus Aventos HK-S a zásuvky jsou plnovýsuvné zásuvky Tandembox BLUM. V druhé zóně je vestavná trouba a volně stojící mikrovlnná trouba a zapasovná volně stojící lednice se zachovaným odvětráním. třetí zóna je tvořena barem, který slouží spíše k sezení a ze zadní části je černá plocha oživena bílými pruhy. Čtvrtá zóna je věnována pouze kávovaru a věcím s ním spojenými.

Kuchyňská linka v horním patře je spíže vzdušnější na úkor úložných prostorů. Horní skříňky jsou opět osazeny mechanismem Aventos HK-S a zásuvky, jak je u nás dobrým zvykem, jsou plnovýsuvné Tandemboxy od firmy BLUM. Veškerá dvířka jsou lakována do bílé barvy a korpusy jsou v hnědém laminu z kolekce Kronospanu. Vedle vestavné trouby a mikrovlnné trouby je výsuvná potrevinová skříň s drátěnými koši. I v tého kuchyňské lince nechybí tolik oblíbený ostrůvek, který i zde plní funkci zejména jídelní. Z druhé strany je ostrůvek plně využit zásuvkami. Pro využití prostoru se použili skříňky i pod okno a vedle lednice.

Kuchyňsklá linka bílá perlička + bílá MDF

Další ze kompletnějších realizací naší firmy. U této kuchyňské linky jsme využili nadčasovost a designovou čistotu bílé barvy vkusně doplněnou výraznou červenou barvou mosaiky jako obklad. Jako oddělení kuchyňské linky od zbylé části obývací místnosti jsme jednak použili klasický ostrůvek ve kterém je netypicky zakomponována i myčka (je potřeba na tuto skutečnost myslet dopředu kvůli napojení odpadu a vody) a také knihovny která částečně brání přímému pohledu do kuchyňské části.

Kování bylo opět použito osvědčené od firmy BLUM na které je doživotní záruka. Jedná se jak o plnovýsuvné zásuvky s tichým dojezdem, panty na dvířkách s integrovaným tlumením a také u výklopů AVENTOS. Spotřebiče jsou kombinace firem Electrolux, Bosch a digestoř IKEA. Dřez a baterie opět osvědčený výrobce Franke přičemž dřez perfektně ladí s použitou šedou pracovní deskou. Osvětlení kuchyňské linky je pomocí LED prosklených den která svítí i do horních skříněk.

Kuchyňská linka Thermopal bílá + Synchropór Ořech vlašský

Realizace kuchyňské linky do revitalizovaného objektu bývalého lékařského střediska v Brně Komíně. Kuchyňská linka je koncipována jako dlouhá hlavní linka ve které jsou veškeré spotřebiče a protilinky tvořené poloostrůvkem. V hlavní části kuchyňské linky je umístěna vestavná lednice Electrolux vedle které je ve vysoké skříni umístěna vestavná trouba Bosch nad kterou je mikrovlnná trouba schovaná za výklopnými dvířky. Myčka která je plně integrovaná je opět od firmy Bosch a dřez je od firmy Franke z materiálu Tectonite. Varná deska je indukční od firmy Whirlpool a nad ní je použita plně integrovaná ultra tichá digestoř od firmy Sirius.

Materiálově jsme se snažili použít jen 2 základní barvy. Volba nakonec padla na novinku od firmy Kaindl tzv. Hluboký synchropór v dekoru Ořech Vlašský. Tento materiál věrně imituje strukturu pravého dřeva díky synchronizaci dekoru a fládru. Jako kombinaci jsme vybrali vysokotlaký laminát Thermopal v bílé barvě. Jako obklad za linkou je použito kalenné sklo opět v bílé barvě. Záda ostrůvku vytváří bar u kterého jde nárazově snídat i pracovat. Osvětlení je řešeno LED dny a LED páskem v baru. Součástí realizace bylo i zakrytování odtahu digestoře sádrokartonem aby nenarušoval celkový dojem z kuchyňské linky.

Záznamy: 11 - 15 ze 32
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Aktuality

Facebookový profil

08.03.2017 15:15
Vážení zákazníci a návštěvníci stránek, vzhledem k velké časové vytíženosti se nejnovější zakázky objevují zejména a hlavně na našich Facebookových...

Přijmeme spolupracovníky

31.07.2012 19:06
Do našeho mladého kolektivu přijmeme 2 šikovné truhláře nejlépe na ŽL. Požadujeme: samostatnost, řidičský průkaz skupiny B, praxi na obdobném...

3D návrh zdarma

30.03.2012 22:06
Pro naše zákazníky zpracujeme kvalitní 3D návrh zcela zdarma! Při první schůzce probereme veškeré detaily tak, aby Vám nová kuchyňská linka,...
Záznamy: 1 - 3 ze 3

Kontakt

Domov na míru

David Zlatohlávek
Syrovice 482
664 67 Syrovice
+420 602 677 826

Tomáš Novotný
Padělíky 40
642 00 Brno - Bosonohy
+420 774 810 696

602677826