Kuchyňské linky Kuchyňské linky

O nás

Firma Domov na míru byla založena v květnu 2010. Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku na míru. Všechny zkušenosti získané za tuto dobu přenášíme do našich výrobků a předáváme našim zákazníkům. Na prvním místě pro nás vždy byla a bude spokojenost zákazníků a kvalita našich výrobků.

Více informací

Portfolio

Pro inspiraci se můžete podívat na několik z našich podařených realizací. Aktuální dění naleznete vždy na našem facebookovém profilu.

Zobrazit portfolio

Co umíme?

Poradíme si s atypickými a náročnými kousky nábytků na míru tak, aby byla zachována funkčnost a estetika. Zapojíme elektrické spotřebiče, které jsou součástí kuchyňských linek, stejně tak osvětlení nik či různé barové osvětlení.

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky

Kuchyně osazujeme kováním BLUM a používáme kvalitní francouzské spotřebiče De Dietrich a Brandt. Velmi rádi používáme kvalitní lakovaná dvířka ve vysokém lesku i ultra matu. Umíme i pracovní desky z přírodních a umělých kamenů, případně keramických a kompaktních desek.

Zobrazit realizace
Vestavné skříně

Vestavné skříně

Nedílnou součástí dnešních obytných prostorů jsou i kvůli zvyšujícím se nárokům na úložné prostory, vestavné skříně. Ty montujeme jak s klasickým otevíráním tak s posuvnými dveřmi s tlumením.

Zobrazit realizace
Nábytek na míru

Nábytek na míru

Obývací stěny, pracovny, ložnice, dětské pokoje, šatny... i zde máme spoustu realizací.

Zobrazit realizace